Světový týden respektu k porodu Plzeň 2018
Místo konání: Moving Station
11. - 13. května 2018
dní
hodin
minut
vteřin

Hypnoporod (Sandra Fialová)

Hypnoporod

  • Neděle | 13.5.2018
  • 15:00 – 16:30 hod
  • Moving Station

Jsem lektorkou Jemného Zrození a chtěla bych vás seznámit ve své přednášce s Hypnoporodem, který má sílu a moc změnit váš pohled na celé těhotenství a porod, dokonce i na celé mateřství :) Hypnoporod je založen na stavu hluboké relaxace, kterou si vytvoříte autosugescí, je to stav velmi příjemný a velmi prospěšný pro tělo i psychiku matky i miminka, v těhotenství i v celém průběhu porodu.

Hypnoporod je možnost, jak se pomocí velmi jednoduchých a příjemných technik zbavit strachu, obav a napětí. Porod se tak může pro vás stát nezapomenutelným zážitkem lásky, klidu a míru :)

Sandra Fialová

Mé jméno je Sandra Fialová, jsem porodní asistentka, lektorka Jemného Zrození, laktační poradkyně, poskytuji ošetření metamorfní technikou a výživové poradenství - zelené potraviny. Je to pro mne srdeční záležitost, že mohu provázet páry rodičů kurzy Kompletní předporodní přípravy s Hypnoporodem v Plzni, Praze, Berouně a v Chebu. Kromě toho pracuji s maminkami v těhotenství, kolem porodu a doprovázím je při porodu. Následně poskytuji pomoc a podporu i porodu a v mateřství :) Vnímám mateřství a ženství jako nádherný zdroj inspirace a obohacení života pro všechny lidi... sama jsem maminkou dvou synů a mám i vnuka.