Světový týden respektu k porodu Plzeň 2018
Místo konání: Moving Station
11. - 13. května 2018
dní
hodin
minut
vteřin

Těhotenství, porod, šestinedělí, mateřství, očkování - PTEJTE SE (Kateřina Brodská, Žaneta Kubešová, Marie Maříková)

Těhotenství, porod, šestinedělí, mateřství, očkování - PTEJTE SE

  • Sobota | 12.5.2018
  • 14:00 – 16:00 hod
  • Moving Station

Máte otázky k péči v těhotenství? Čekáte své první miminko a máte otázky? Chcete vědět, jaké kroky vedou ke spokojenému porodu? První nebo druhé miminko se narodilo císařským řezem a teď nevíte, jestli můžete rodit normálně? Nechcete se bát porodu a chcete vědět, co je podle WHO (Světová zdravotnická organizace) normální a co už normální není? Chcete se vyznat v očkovacím kalendáři a vědět, jaké máte pro své miminko nebo i větší děťátko možnosti? Poskytneme vám náhled do naší odborné kontinuální péče, kterou tvoříme s láskou a respektem k individualitě každé ženy a rodiny. Přijďte se zeptat nebo si jen poslechnout, na co se ptají ostatní.

+ BONUS Deník podvědomí (Katka Brodská) - Ráda bych vám představila svou myšlenku, léčebnou techniku pro ženu i její dítě. Nazývám ji Deník podvědomí a vysvětlím vám, v čem spočívá jeho význam. Povíme si, jak se takový deník tvoří a píše, co vše mimo našich textů obsahuje a několik dalších tipů a návodů.

O nás

Naším cílem je spokojená rodina, kde rodiče a děti nejlépe zhodnotí, co je pro jejich rodinu vhodné.
Podporujeme přirozený porod a informovanou volbu v očkování.
Nabízíme informace, inspiraci, jsme průvodci.
Mezi naše témata patří ženské cykly, plánování rodičovství, těhotenství, porod, šestinedělí, první rok života miminka, partnerská výchova a komunikace v rodině a s okolím.
Podporujeme kompetence rodičů a vracíme jim rodičovskou jistotu.
Těšíme se na setkání s Vámi - Katka Brodská, Žaneta Kubešová, Marie Maříková

Marie Maříková

Místopředsedkyně spolku ROZALIO. Dále pěstounka, aktivní členka spolku Svoboda zvířat (sekce pro ochranu koček) a především matka a partnerka

Katka Brodská

Maminka holčičky Johanky, komunitní porodní asistentka, laktační poradkyně a masérka. Zakladatelka Evity - Centra pro podporu rodiny, kde s kolegyněmi pořádají pravidelné podpůrné skupiny pro podporu přirozeného porodu, kojení a informovanosti v oblasti očkování.

web: www.katkabrodska.webnode.cz nebo fb: facebook.com/centrumevita

Žaneta Kubešová

Aktivní členka H.A.M. (Hnutí za aktivní mateřství) a ČAD (Česká asociace dul). Podporuje ženy v těhotenství, při porodu a v období šestinedělí. Cvičí s těhotnými ženami v rámci předporodní přípravy a podporuje ženy i muže v kontaktním rodičovství. Různé okolnosti ji přivedly ke studiu fyzioterapie, psychoterapie a psychosomatiky. Věří v rovnováhu mezi péčí o tělo, mysl a duši. Věří, že nejvíce obohacující zkušenosti jsou ty na vlastní kůži prožité.