Kompletní přehled přednášek na našem festivalu

Pátek 11. května a sobota 12. května: Exkluzivní tvořivá akce festivaluVážení milovníci hravé zábavy, zveme vás na objevnou a zábavnou cestu přírodou. Moving Station se promění díky LESNÍMU SVĚTU v zábavný prostor NEJEN pro děti.

Přijďte se s dětmi potěšit malými i velkými dřevěnými výrobky s originálními ilustracemi rostlin a zvířátek pro radost a poučení. Budete mít možnost seznámit se hravým způsobem s faunou a flórou díky naučným tabulím a hrám. Můžete se těšit např. na Věž poznání, stolní dendrofon, obrovské pexeso, otočná kola s přiřazováním zvířete a jeho stopy nebo rostliny k jejímu plodu. Děti si mohou zkusit na bosých nožičkách smyslový chodník a poznávat tak různé povrchy a mnoho dalšího.

Dále se můžete těšit na výstavu dřevěných hraček, kde bude možné se zastavit a pohrát si s dětmi nebo se nechat jen tak inspirovat možnostmi.

Na místě budou prodejní stánky s tématikou pro děti a i pro dospělé a tvořivé dílničky, ze kterých si děti mohou odnést vlastnoručně vyrobenou památku na tento den nebo vyrobit maminkám ke Svátku matek překvapení.

Po celou dobu konání Lesního světa je možné se občerstvit u různých stánků s dobrotami (teplé, studené, slané, sladké, zdravé či nezdravé ... každý si vybere).

VSTUPNÉ - vstupenky k zakoupení pouze na místě v den konání:
70 Kč/dítě (ve vstupence je zahrnut materiál na dětskou památku či přáníčko pro maminky)
90 Kč/dospělý

Z organizačních a kapacitních důvodů prosíme, rezervujte si své vstupenky na e-mailu - info@respektkporoduplzen.cz

Páteční den je v rámci časů školní výuky věnován převážně dětem ze školek a škol. V případě zájmu si rezervujte počet dětí a dospělých na zmíněném e-mailu.

Srdcem této tvořivé akce je Žaneta Kubešová, organizátorka každoročního květnového plzeňského festivalu věnovaného rodině a dětem v prostorách Moving Station.

Tato akce je pořádána ve spolupráci s úžasnými ženami ze spolků Nošenky z Plzně, z.s. a Uzlík, z.s.

Projekt je realizován za finanční podpory statutárního města Plzeň.

Filmová projekce: Pátek 11. května

Film o tom, jak to chodí ve slovenských porodnicích bude exkluzivně promítán pro festival Týden respektu k porodu Plzeň. Po filmu bude možné diskutovat se samotnou autorkou filmu Zuzanou Límovou.

Přednášky: Sobota 12. května

Přednášky: Neděle 13. května